Organizacja imprez

Przyjęcia, wydarzenia i imprezy okolicznościowe

Organizacja imprez Olecko

Od 10 lat przygotowujemy dla naszych gości potrawy z zakresu kuchni polskiej, jak również próbujemy eksperymentować z innymi kuchniami świata.
Staramy się, aby nasze potrawy były zawsze świeże, wykonane z dużą starannością i użyciem jak najlepszych produktów. Robimy dania typowo mięsne jak i również wegetariańskie, wegańskie. Na życzenie naszych gości również przygotowujemy dania bez glutynowe i bez laktozowe. Naszym przesłaniem jest by nasz gość zawsze wyszedł zadowolony i najedzony i wrócił do naszego lokalu.

Przyjęcia i imprezy okolicznościowe
Organizujemy w naszej restauracji imprezy do 80 gości.
Sala jest wyposażona w klimatyzację, taras z widokiem na jezioro Olecko Wielkie i rzekę Legę, tv, drink bar,
• wesela,
• chrzciny,
• komunie święte,
• urodziny i imieniny,
• integracje firmowe oraz szkolenia.
Organizując imprezy staramy się zapewnić gościom jak najlepszy klimat, swobodę.
Realizujemy od A do Z koncepcje Klienta, pomagając mu w doborze menu w zależności od charakteru imprezy.
Zajmujemy się również organizacją specjalnych wydarzeń publicznych w naszym lokalu, takich jak chociażby imprezy sylwestrowe, bale karnawałowe, walentynki, bale andrzejkowe itp.

Nasz obiekt również dysponuje 9 pokojami, w tym apartament z widokiem na jezioro, każdy z nich wyposażony w telewizor, łazienkę i dostęp do sieci wifi. Posiadamy również własny parking dla naszych gości, który jest zamykany na noc.

Kontakt: 510-702-654, 516-442-550

Catering Olecko

Na wszystkich organizowanych imprezach okolicznościowych proponujemy nasz catering, który bez problemu przygotowujemy nawet na przyjęcia z ogromną liczbą gości. Zapewniamy zarówno przystawki, zupy, drugie dania oraz desery – naszą specjalnością jest kuchnia polska, aczkolwiek szczegóły menu ustalamy indywidualnie z Klientem.

Gwarantujemy, że przyjęcie zorganizowane w naszym lokalu będzie należało do tych niezapomnianych, a wszyscy goście będą się doskonale bawić! Zachęcamy do kontaktu w celu rezerwacji terminu sali.